0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
UEFA Champions League
Manchester City
۰
۱
Real Madrid
inprogress
۲۲:۳۰
FC Bayern Munich
۰
۰
Arsenal
inprogress
۲۲:۳۰
Portugal
Taca de Portugal
FC Porto
۱
۱
Vitoria Guimaraes
inprogress
۲۲:۴۵
Asia
AFC Champions League
Ulsan Hyundai Horang-i
۱
۰
Yokohama F Marinos
Finished
۱۳:۳۰
Al Ain
۴
۲
Al Hilal Riyadh
Finished
۱۹:۳۰
Qatar
Stars League
Al Muaidar
۲
۵
Al Duhail
Finished
۱۹:۰۰
Qatar SC Doha
۰
۳
Al-Rayyan
Finished
۲۱:۰۰
Umm Salal
۲
۱
Al Arabi
Finished
۱۹:۰۰
Al-Ahli Doha
۱
۹
Al Sadd
Finished
۲۱:۰۰
Scotland
Premiership
Dundee FC
۰
۰
Glasgow Rangers FC
inprogress
۲۲:۳۰
United Arab Emirates
UAE Pro League
Al-Nasr
۳
۲
Shabab Al Ahli Dubai
Finished
۲۰:۰۰
Baniyas FC
۰
۰
Al Sharjah SCC
Cancelled
۱۷:۳۰
England
Super League Women
Chelsea (W)
۳
۰
Aston Villa (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Ukraine
Premier League
FC Minaj
۱
۳
Dynamo Kiev
Finished
۱۶:۰۰
PFK Oleksandria
۲
۲
Obolon Kiev
Finished
۱۸:۳۰
Colombia
Primera A
Envigado
۰
۲
Deportes Tolima
Finished
۰۰:۳۰
Once Caldas
۰
۱
Independiente Santa Fe
Finished
۰۴:۵۰
CD Jaguares de Cordoba
۱
۱
Deportivo Cali
Finished
۰۲:۴۰
Iran
2nd Division
Sepidrood Rasht
۰
۱
Shahrdari Bam
Finished
۱۶:۳۰
Shahrdari Mahshahr
۱
۰
Shohada Babolsar
Finished
۱۷:۰۰
Kian Sam Babol
۰
۰
Chooka Talesh
Finished
۱۶:۳۰
Niroye Zamini
۱
۱
Ayandeh Sazan Ardabil
Finished
۱۶:۳۰
Shohada Razakan
۰
۰
Bahman FC
Finished
۱۶:۳۰
Egypt
Premier League
Enppi
۰
۰
El Dakhleya
Finished
۲۰:۳۰
National Bank
۰
۱
Talaea El Gaish
Finished
۲۰:۳۰
El Gounah
۱
۰
Smouha
Finished
۱۷:۳۰
Ecuador
Serie B
Cuniburo
۲
۱
CD Vargas Torres
Finished
۰۱:۰۰
Gualaceo SC
-
-
Leones Del Norte
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Guayaquil City
۱
۱
Manta FC
Finished
۰۳:۳۰
San Antonio FC Cotacachi
۰
۰
Club 9 de Octubre
inprogress
۲۲:۳۰
Chacaritas SC
-
-
Indepiendente Juniors
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Brazil
Serie A
EC Bahia
۲
۱
Fluminense RJ
Finished
۰۴:۰۰
Japan
YBC Levain Cup
Grulla Morioka
۰
۱
Cerezo Osaka
Finished
۱۲:۳۰
Omiya Ardija
۰
۲
Nagoya Grampus Eight
Finished
۱۳:۳۰
Iwaki SC
۰
۲
Albirex Niigata
Finished
۱۳:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۱
۲
Machida Zelvia
Finished
۱۳:۳۰
Kagoshima United
۰
۱
Tokyo Verdy 1969
Finished
۱۳:۳۰
Yokohama S.C.C
۰
۴
FC Tokyo
Finished
۱۳:۳۰
Imabari FC
۱
۲
Vissel Kobe
Finished
۱۳:۳۰
Vanraure Hachnohe FC
۱
۲
Kashima Antlers
Finished
۱۳:۰۰
Azul Claro Numazu
۱
۳
Consadole Sapporo
Finished
۱۳:۳۰
Matsumoto Yamaga FC
۱
۲
Avispa Fukuoka
Finished
۱۳:۳۰
V-Varen Nagasaki
۱
۰
Jubilo Iwata
Finished
۱۳:۳۰
United States
USA US Open Cup
Detroit City FC
۱
۰
Michigan Stars
Finished
۰۲:۳۰
Louisville City FC
۳
۱
Greenville Triumph SC
Finished
۰۲:۳۰
Oakland Roots SC
۲
۱
El Farolito
Finished
۰۶:۰۰
Charlotte Independence
۵
۴
Rhode Island
Finished
۰۲:۳۰
New Mexico United
۳
۱
Lubbock Matadors
Finished
۰۴:۳۰
Costa Rica
Primera Division
Deportivo Saprissa
۲
۲
AD Municipal Liberia
Finished
۰۵:۳۰
New Zealand
Central Premier League
Wellington Phoenix Reservers
۰
۱
Western Suburbs
Finished
۱۰:۳۰
Tanzania
Premier League
Azam FC
۰
۰
Mashujaa FC
Finished
۲۱:۰۰
Geita Gold FC
۰
۰
Tanzania Prisons
Finished
۱۴:۳۰
Tabora United (Kitayosce)
۰
۳
Kagera Sugar
Finished
۱۶:۳۰
Namungo FC
۱
۰
Coastal Union
Finished
۱۸:۴۵
Norway
Eliteserien
SK Brann Bergen
۱
۰
Ham-Kam
Finished
۱۹:۳۰
Molde FK
۱
۲
Odds Ballklubb
Finished
۱۹:۳۰
Iceland
U19 League
Afturelding/Hviti Riddarinn U19
۴
۳
Throttur Reykjavik U19
Finished
۰۰:۰۰
Stjarnan/KFG/Alftanes U19
۱
۱
Vikingur Reykjavik U19
inprogress
۲۲:۳۰
Australia
NPL Queensland U23
Gold Coast United U23
۲
۵
Rochedale Rovers U23
Finished
۱۲:۰۰
Asia
AFC Asian Cup U23 Group D
Uzbekistan U23
۲
۰
Malaysia U23
Finished
۱۶:۳۰
Vietnam U23
۳
۱
Kuwait U23
Finished
۱۹:۰۰
Switzerland
1. Liga Promotion
Etoile Carouge FC
۲
۲
Basel II
inprogress
۲۱:۳۰
SC Cham
۳
۲
Breitenrain
Finished
۲۱:۰۰
FC Bulle
۱
۰
Zurich II
inprogress
۲۱:۳۰
Servette II
۲
۲
Lugano II
inprogress
۲۲:۰۰
FC Bavois
۵
۲
FC Luzern II
Finished
۲۱:۰۰
Delemont
۱
۰
FC Biel-Bienne
Finished
۲۱:۱۵
FC Paradiso
۰
۰
Young Boys II
Finished
۱۹:۳۰
St. Gallen II
۳
۴
FC Rapperswil Jona
Finished
۲۱:۰۰
SC Kriens
۱
۱
SC Bruhl St. Gallen
Finished
۲۱:۰۰
South America
South American Championship Women U20
Chile U20 (W)
۱
۰
Bolivia U20 (W)
Finished
۰۰:۳۰
Colombia U20 (W)
۴
۱
Venezuela U20 (W)
Finished
۰۳:۰۰
Argentina
Copa De la Liga Profesional
Atletico Lanus
۱
۲
Estudiantes de la Plata
Finished
۰۲:۰۰
Belgrano de Cordoba
۰
۴
Racing Club
Finished
۰۲:۰۰
Boca Juniors
۱
۰
Godoy Cruz
Finished
۰۲:۰۰
Defensa y Justicia
۱
۰
Newell's Old Boys
Finished
۰۲:۰۰
Portugal
U23 League
Estoril U23
۱
۱
Sporting Lisboa U23
Finished
۲۰:۳۰
Scotland
Premier League Women
Celtic FC (W)
۱
۰
Hibernian (W)
inprogress
۲۲:۱۵
Glasgow City (W)
۳
۱
Partick Thistle (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Hearts (W)
۰
۰
Rangers (W)
inprogress
۲۲:۱۵
Spartans FC (W)
۰
۰
Motherwell (W)
inprogress
۲۲:۱۵
Montrose LFC (W)
۲
۳
Aberdeen (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Hamilton Academical FC (W)
۱
۱
Dundee United WFC (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Belarus
Cup
Dinamo Minsk
۱
۰
Neman Grodno
Finished
۲۰:۳۰
FC Isloch Minsk Raion
۱
۰
Torpedo Belaz Zhodino
Finished
۱۸:۳۰
Uruguay
Primera Division
Miramar Misiones
۱
۲
Club Nacional de Montevideo
Finished
۰۳:۰۰
Montevideo Wanderers
۲
۳
Liverpool FC Montevideo
Finished
۰۰:۳۰
Australia
Queensland Premier League U23
Brisbane Strikers U23
۲
۳
Moreton City Excelsior II U23
Finished
۱۱:۴۵
Panama
Liga Prom
Los Santos
۱
۱
Herrera Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Alianza Panama Reserves
۰
۱
Potros Del Este Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Veraguas FC Reserves
۰
۲
CD Bocas Junior
Finished
۰۳:۳۰
Champions FC Academy
۲
۱
Ciex Sports Academy
Finished
۰۰:۰۰
England
National League
Gateshead
۰
۰
Aldershot Town FC
inprogress
۲۲:۱۵
Argentina
Copa de la Liga Reserves
Defensores de Belgrano Reserves
۶
۲
Gimnasia La Plata Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Banfield Reserves
۱
۰
Velez Sarsfield Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
CA Huracan Reserves
۲
۰
Godoy Cruz Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Rosario Central Reserves
۶
۰
Barracas Central Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Panama
LPF
CD Plaza Amador
۱
۲
Sporting San Miguelito
Finished
۰۲:۴۵
Deportivo Universitario
۰
۱
San Francisco FC
Finished
۰۵:۰۰
Tauro F.C.
۲
۰
CD Arabe Unido
Finished
۰۰:۳۰
Republic of Korea
FA Cup
Ansan Greeners
۰
۱
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۴:۰۰
Seoul E-Land FC
۰
۱
FC Seoul
Finished
۱۴:۰۰
Gyeongnam FC
۱
۰
Jeonnam Dragons
Finished
۱۳:۳۰
Mokpo City
۱
۲
Bucheon FC 1995
Finished
۱۳:۳۰
Incheon United FC
۱
۰
Gimhae City
Finished
۱۳:۳۰
Seongnam Ilhwa Chunma
۱
۰
Suwon City
Finished
۱۳:۳۰
Gimcheon Sangmu FC
۳
۲
Busan I. Park
Finished
۱۳:۳۰
Gangwon FC
۳
۱
Hwaseong FC
Finished
۱۳:۳۰
Jeju United
۳
۲
Cheonan City
Finished
۱۳:۳۰
Jinju Citizen FC
۰
۲
Daejeon Citizen
Finished
۱۳:۳۰
FC Anyang
۰
۱
Gimpo Citizen
Finished
۱۳:۳۰
Daegu FC
۱
۲
Cheongju City FC
Finished
۱۳:۳۰
Armenia
Premier League
FC Ararat Yerevan
۰
۱
Pyunik Yerevan
Finished
۱۶:۳۰
FC Ararat-Armenia
۲
۰
FC Urartu Banants Yerevan
Finished
۱۸:۳۰
Cyprus
Cyprus Cup
Omonia FC Nicosia
۰
۰
Aris Limmasol
Finished
۱۹:۳۰
Apollon Limmassol FC
۱
۱
Pafos FC
Finished
۲۰:۳۰
Indonesia
Liga 1
Persija Jakarta
۱
۰
Persis Solo
Finished
۱۵:۳۰
RANS Nusantara
۱
۱
Barito Putra
Finished
۱۵:۳۰
Pusamania Borneo FC
۰
۴
Madura United F.C.
Finished
۱۱:۳۰
Aruba
Aruban Division di Honor
SV Caiquetio
۳
۱
SV Unistars
Finished
۰۳:۳۰
Azerbaijan
1. Liqa
Moik Baku
۳
۱
Energetik Mingechevir
Finished
۱۵:۰۰
FC Iravan
۲
۶
Shamakhi FK
Finished
۱۴:۳۰
Peru
Liga 2
Juan Pablo II College
۰
۰
Club Ada Jaen
Finished
۰۰:۰۰
Molinos El Pirata
-
-
San Marcos Ancash
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Australia
FFA Cup
Western Spirit
۲
۳
Maroochydore Swans FC
Finished
۱۳:۰۰
West Wallsend SC
۱
۲
Lambton Jaffas FC
Finished
۱۲:۳۰
South Cardiff
۰
۱۰
Broadmeadow Magic
Finished
۱۲:۳۰
O'Connor Knights SC
۲
۰
Canberra Olympic
Finished
۱۲:۰۰
Belconnen United
۲
۵
Gungahlin United FC
Finished
۱۲:۰۰
West Canberra Wanderers FC
۱
۷
Monaro Panthers FC
Finished
۱۲:۳۰
Tuggeranong Utd
۱
۱
Australian National University FC
Finished
۱۲:۰۰
Czech Republic
FNL
Prostejov
۰
۱
Vyskov
Finished
۱۸:۰۰
FC Graffin Vlasim
۴
۵
SK Lisen
Finished
۱۹:۳۰
MKF Chrudim
۱
۱
SK Slovan Varnsdorf
Finished
۱۸:۳۰
FC Zbrojovka Brno
۱
۰
FC Vysocina Jihlava
Finished
۱۹:۳۰
SK Sigma Olomouc 2
۴
۲
SK Hanacka Slavia Kromeriz
Finished
۱۸:۳۰
Sparta Prague B
۵
۱
FK Pribram
Finished
۱۸:۳۰
FK MAS Taborsko
۵
۰
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۸:۳۰
AC Dukla Praha
۲
۰
SFC Opava
Finished
۱۸:۳۰
Belgium
First Amateur Division
KVV Thes Sport
۲
۱
KAA Gent II
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Brasileiro U20
Sao Paulo FC U20
۰
۰
Botafogo RJ U20
inprogress
۲۳:۰۰
Corinthians U20
۱
۰
SC Internacional RS U20
inprogress
۲۲:۳۰
Fluminense RJ U20
۱
۰
Goias EC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Flamengo RJ U20
۱
۱
Palmeiras U20
inprogress
۲۱:۴۵
Bragantino U20
۰
۰
Ceara U20
inprogress
۲۱:۳۰
Athletico Paranaense U20
۱
۱
Santos FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Chile
Primera Division
Palestino Santiago
۰
۰
Huachipato
inprogress
۲۳:۰۰
South Africa
1st Division
Orbit College
۰
۳
Pretoria Callies
Finished
۱۶:۳۰
Upington City
۱
۱
Platinum City Rovers
Finished
۱۶:۳۰
Venda Football Academy FC
۰
۱
Casric Stars FC
Finished
۱۶:۳۰
Latvia
Virsliga
Rigas Futbola Skola
۲
۰
FS Metta/Lu
Finished
۲۰:۰۰
FK Auda
۱
۰
BFC Daugava Daugavpils
Finished
۱۸:۰۰
Gibraltar
Rock Cup
Lincoln FC
۲
۰
Europa FC
inprogress
۲۱:۳۰
Croatia
3. NL
NK Tresnjevka
۱
۲
HNK Segesta Sisak
Finished
۱۸:۴۵
Zagora Unesic
۳
۱
NK HV Posedarje
Finished
۱۸:۰۰
Ireland
Leinster Senior League
Tolka Rovers AFC
۳
۰
Maynooth University FC
inprogress
۲۲:۱۵
Wayside Celtic FC
۲
۱
Liffey Wanderers
inprogress
۲۲:۱۵
Germany
Oberliga Schleswig-Holstein
MTSV Hohenwestedt
۰
۵
SV Todesfelde
Finished
۲۰:۳۰
Eichede
۳
۰
Dornbreite
Finished
۲۰:۰۰
Eckernforder SV
۳
۱
Union Neumuenster
Finished
۲۰:۰۰
Mali
Premiere Division
Stade Malien de Bamako
۳
۲
FC Binga
Finished
۱۹:۴۵
USC Kita
۰
۰
AS Korofina
inprogress
۱۹:۴۵
Wales
Cymru South
Cwmbran Celtic
۳
۱
Trefelin
inprogress
۲۲:۰۰
Pontardawe Town FC
۰
۳
Cambrian & Clydach
Finished
۲۱:۰۰
Zambia
Super League
Zanaco
۱
۱
Green Buffaloes
Finished
۱۶:۳۰
Kabwe Warriors
۲
۱
Kansanshi Dynamos
Finished
۱۶:۳۰
Forest Rangers
۱
۱
Prison Leopards
Finished
۱۶:۳۰
Mutondo Stars
۰
۱
Power Dynamos
Finished
۱۶:۳۰
Nkana FC
۲
۱
Konkola Blades
Finished
۱۶:۳۰
Trident FC
۱
۱
NAPSA Stars FC
Finished
۱۶:۳۰
Hong Kong
Premier League
Hong Kong Rangers
۰
۳
Lee Man Warriors FC
Finished
۱۵:۳۰
Serbia
U19 League
FK Mladost Lucani U19
۲
۳
FK Vojvodina U19
Finished
۱۴:۳۰
FK Zemun U19
۲
۳
FK Radnicki Nis U19
Finished
۱۴:۳۰
Cukaricki U19
۴
۰
FK Partizan Belgrade U19
Finished
۱۱:۳۰
Vodovac U19
۱
۰
FK Brodarac U19
Finished
۱۸:۱۵
FK Radnicki Novi Belgrad U19
۰
۰
FK Jedinstvo Ub U19
Finished
۱۵:۳۰
Graficar Beograd U19
۳
۱
FK Radnicki 1923 Kragujevac U19
Finished
۱۴:۳۰
FK Novi Pazar U19
۲
۲
Spartak Subotica U19
Finished
۱۲:۳۰
Australia
Queensland Premier League
Brisbane Strikers
۴
۱
Moreton City Excelsior FC 2
Finished
۱۳:۴۵
Rwanda
Peace Cup
Rayon Sports FC
۰
۱
Bugesera FC
Finished
۱۶:۳۰
Slovakia
Cup
Podbrezova
۰
۰
FC Spartak Trnava
Finished
۱۹:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga 2
FC Shturm Sartichala
۲
۱
FC WIT Georgia Tblisi
Finished
۱۹:۳۰
Kolhketi Khobi
۲
۲
FC Lokomotivi Tbilisi
Finished
۱۵:۳۰
FC Rustavi
۲
۳
FC Gareji
Finished
۱۵:۳۰
Dinamo Tbilisi II
۳
۱
Aragvi Dusheti
Finished
۱۷:۳۰
FC Sioni Bolnisi
۵
۱
FC Spaeri
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga Niedersachsen
Ramlingen-Ehlershausen
۱
۴
STK Eilvese
Finished
۲۰:۰۰
VfV Borussia 06 Hildesheim
۵
۳
1 FC Germ Egestorf/Langreder
Finished
۱۹:۴۵
Blau-Weiss Bornreihe
۰
۱
Kickers Emden
Finished
۱۹:۳۰
Schwarz-Weis Rehden
۲
۲
Heeslinger SC
Finished
۲۱:۰۰
South Africa
Premier League
Sekhukhune United
۱
۱
Stellenbosch FC
Finished
۲۱:۰۰
Supersport United
۱
۱
Polokwane City FC
Finished
۲۱:۰۰
England
Alan Turvey Trophy
Chatham Town FC
۱
۱
Hashtag United FC
inprogress
۲۲:۰۰
Iceland
League Cup Women
HK Kopavogur (W)
۳
۰
Fram Reykjavik (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Afturelding/Fram (W)
۰
۰
Grindavik (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Grotta (W)
۱
۱
IA Akranes (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 3
Damm U19
۱
۱
Barcelona U19
inprogress
۲۱:۳۰
Poland
IV Liga
KS Moravia Morawica
۱
۳
ZKS Granat Skarzysko-Kamienna
Finished
۱۸:۳۰
Wisla Krakow B
۲
۲
BKS Bochnia
Finished
۱۶:۳۰
Beskid Andrychow
۲
۰
MKS Trzebinia
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Regionalliga North
Eimsbutteler TV
۵
۱
FC Kilia Kiel
Finished
۲۰:۴۵
Estonia
Meistriliiga
Flora Tallinn
۱
۳
Paide Linnameeskond
Finished
۱۹:۳۰
Czech Republic
4. Liga
FK Kozlovice
۱
۱
FC Strani
Finished
۱۸:۳۰
Egypt
Second Division A
Telecom Egypt
۰
۰
Asyut Cement Petroleum
Finished
۱۷:۰۰
Aswan FC
۳
۰
Nogoom FC
Finished
۱۷:۰۰
Misr Lel Makasa
۱
۳
Gomhoryet Shebin
Finished
۱۷:۰۰
Dekernes
۳
۱
Makadi FC
Finished
۱۷:۰۰
Abu Qir Semad FC
۳
۱
Al Nasr Taaden
Finished
۱۷:۰۰
Uruguay
Segunda Division
CSyD Cooper
۰
۱
Colon FC
Finished
۱۶:۳۰
Club Oriental
۲
۰
Albion FC
Finished
۲۰:۳۰
Club Social y Deportivo Cooper
۰
۱
Colon FC
Finished
۱۶:۳۰
Scotland
Highland League
Fraserburgh
۰
۰
Brora Rangers
inprogress
۲۲:۳۰
Forres Mechanics FC
۱
۰
Wick Academy
inprogress
۲۲:۳۰
England
Northern League Division One West
City of Liverpool
۰
۰
Bootle
inprogress
۲۲:۱۵
Germany
Regionalliga Southwest
TSV Steinbach
۱
۰
TSG 1899 Hoffenheim II
Finished
۲۰:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Cup
HSK Zrinjski Mostar
۳
۰
Sloga Doboj
Finished
۱۹:۳۰
Saudi Arabia
Division 1
Al Qaisumah
۱
۲
Al Faisaly Harmah
Finished
۱۹:۱۵
Al Jandal
۱
۰
Al Jabalain
Finished
۱۹:۵۵
Al Najma (SAUD)
۰
۰
Al-Orubah
Finished
۱۹:۳۵
Egypt
Second Division B
Delphi SC
۰
۰
Alexandria Petroleum
Finished
۱۷:۰۰
Talayie Alaistul
۱
۰
Al-Majd
Finished
۱۷:۰۰
Al Olympi
۱
۰
El Hammam
Finished
۱۷:۰۰
Botswana
Premier League
Botswana Defence Force
۱
۲
Jwaneng Galaxy FC
Finished
۱۷:۰۰
Portugal
Campeonato Nacional Women
Famalicao (W)
۱
۲
Racing Power (W)
Finished
۱۳:۳۰
Asia
AFC Cup
Abdish-Ata
۱
۱
Central Coast Mariners
Finished
۱۵:۳۰
Croatia
U19 League
NK Varazdin U19
۲
۲
NK Dinamo Zagreb U19
Finished
۱۴:۳۰
England
Central Reserve League
Stockport County Reserves
۳
۴
Burnley Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Australia
NPL Queensland
Gold Coast United
۲
۲
Rochedale Rovers
Finished
۱۴:۰۰
Nigeria
Premier League Women
Rivers Angels (W)
۱
۰
Bayelsa Queens FC (W)
Finished
۱۸:۳۰
Heartland Queens (W)
۲
۱
Naija Ratels (W)
Finished
۱۸:۳۰
Montenegro
Montenegro Cup
FK Decic Tuzi
۰
۰
FK Jezero Plav
Finished
۱۹:۳۰
FK Buducnost Podgorica
۴
۱
FK Rudar Plevlja
Finished
۱۹:۳۰
Gambia
GFA 1st Division
Greater Tomorrow FC
۱
۰
Bombada FC
Finished
۲۰:۰۰
Wallidan
۰
۱
WAA Banjul
Finished
۱۹:۳۰
Gambia Armed Forces FC
۱
۰
Steve Biko FC
Finished
۱۹:۳۰
Senegal
FA Cup
ASC HLM Dakar
۱
۱
Oslo FA
Finished
۲۰:۰۰
Thies FC
۲
۰
Jamono Fatick
Finished
۲۱:۰۰
Slovenia
Prva liga
NK Olimpija Ljubljana
۱
۲
NK Maribor
Finished
۲۰:۰۰
Finland
Kolmonen
GrIFK Grankulla Reservi
۱
۱
FC Kirkkonummi
Finished
۲۰:۳۰
SavU (MP II)
۵
۲
IPS Edustus
Finished
۱۹:۰۰
Mauritania
Division 1
AS Douanes
۶
۰
FC Nouadhibou
Finished
۲۱:۰۰
Brazil
Baiano U20
Figueirense U20
۲
۲
Barra FC SC U20
inprogress
۲۱:۳۰
AD Bahia de Feira U20
۱
۲
Jacuipense U20
Finished
۱۵:۳۰
Criciuma U20
۳
۱
Joinville U20
Finished
۲۱:۳۰
Argentina
Primera C Metropolitana
Deportivo Muniz
۱
۱
General Lamadrid
inprogress
۲۲:۰۰
Centro Espanyol
-
-
Argentino de Rosario
inprogress
۲۲:۰۰
Victoriano Arenas
۰
۰
Real Pilar
inprogress
۲۲:۰۰
CSD Central Ballester
۱
۳
JJ Urquiza
inprogress
۲۲:۰۰
CA Claypole
۰
۰
Yupanqui
inprogress
۲۲:۰۰
Puerto Nuevo
-
-
Club Lujan
inprogress
۲۲:۰۰
England
Southern League Premier Division South
Larkhall Athletic
۱
۰
Frome Town FC
inprogress
۲۲:۱۵
Argentina
Primera Nacional
Almirante Brown de Lules
۰
۰
Estudiantes Rio Cuarto
inprogress
۲۳:۱۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Universitario De Vinto
۰
۰
Nacional Potosi
inprogress
۲۲:۳۰
Germany
Oberliga Westfalen
SG Wattenscheid 09
۱
۰
SpVgg Vreden 1921
inprogress
۲۱:۳۰
Slovakia
Cup Women
Spartak Myjava (W)
۴
۰
Slovan Bratislava (W)
Finished
۲۰:۳۰
SK 2011 Pecenady (W)
۰
۰
FC Kosice (W)
Finished
۱۸:۰۰
Estonia
Meistriliiga Women
JK Tallinna Kalev (W)
۲
۱
JK Tabasalu (W)
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Campeonato Roraimense
Sao Raimundo RR
۲
۱
Gremio Atletico Sampaio RR
Finished
۰۳:۰۰
Uruguay
Reserve League
Defensor Sporting Reserves
۲
۲
Boston River Reserves
Finished
۱۶:۰۰
Liverpool Montevideo Reserves
۰
۰
Miramar Misiones Reserves
inprogress
۲۲:۰۰
Togo
Championnat National
Dyto FC
۱
۱
Gbohloesu
Finished
۱۹:۰۰
AS OTR
۵
۰
Gbikinti Bassar
Finished
۱۹:۰۰
England
Southern League Premier Division Central
Biggleswade FC
۰
۰
Aylesbury United FC
inprogress
۲۲:۱۵
Romania
Romanian Cup
CS Corvinul Hunedoara
۳
۱
SC FC Voluntari SA
Finished
۱۹:۳۰
Bahrain
2nd Division
Al Tadamun Buri
۰
۰
Al-Ittihad
inprogress
۱۹:۳۰
Isa Town
۰
۰
Al Ittifaq Maqaba
inprogress
۱۹:۳۰
Qalali
۰
۰
Bouri Cultural SC
inprogress
۱۹:۳۰
North Macedonia
Macedonia Cup
FK Tikves Kavadarci
۱
۰
KF Shkupi Skopje
Finished
۱۶:۳۰
Makedonija GjP
۲
۱
Voska Sport
Finished
۱۶:۳۰
Republic of Kosovo
Cup
FC Drita Gjilan
۰
۰
FC Prishtina
Finished
۱۶:۳۰
KF Ballkani
۰
۰
FC Suhareka
inprogress
۱۴:۳۰
Romania
Romanian Cup Women
CFF Olimpia Cluj (W)
۰
۱
SSU Politehnica Timisoara (W)
Finished
۱۵:۳۰
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc (W)
۶
۰
Banat Girls FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Gloria Bistrita (W)
۸
۰
Farul Constanta (W)
Finished
۱۵:۳۰
Dominican Republic
Liga Mayor
Cibao FC
۴
۱
Atlantico Puerto Plata FC
Finished
۰۲:۳۰
Croatia
U19 Cup
NK Osijek U19
۲
۲
HNK Gorica U19
Finished
۱۳:۳۰
Croatia
HNL
GNK Dinamo Zagreb
۲
۱
NK Varazdin
Finished
۱۸:۳۰
Bulgaria
Bulgarian Cup
PFC CSKA Sofia
۰
۱
PFC Botev Plovdiv 1912
Finished
۱۹:۳۰
Russia
Cup
FK Zenit St. Petersburg
۰
۰
FK Spartak Moscow
Finished
۲۰:۰۰
FC Ural Yekaterinburg
۱
۳
FC Rostov
Finished
۱۷:۳۰
Gazovik Orenburg
۲
۴
FK Dinamo Moscow
Finished
۱۷:۳۰
Belgium
Division 1 Women
KFC Alken (W)
۲
۲
Moldavo (W)
inprogress
۲۲:۱۵
Germany
Oberliga Baden-Wurttemberg
FC 1908 Villingen
۱
۱
SG Sonnenhof Grossaspach
Finished
۲۱:۰۰
Denmark
U19 Ligaen
Silkeborg U19
۳
۰
AC Horsens U19
Finished
۲۰:۰۰
Saudi Arabia
Division 2
Al Zulfi FC
۰
۰
Al-Draih
Finished
۱۶:۳۰
Moldova
Cup Women
FC Chisinau (W)
۱
۰
FC Belceanka (W)
Finished
۱۶:۳۰
Israel
Leumit League U19
Hapoel Tel Aviv U19
۱
۰
Hapoel Kiryat Shmona U19
Finished
۱۷:۳۰
India
Shillong Premier League
Mawlai SC
۰
۰
Nangkiew Irat
Cancelled
۱۳:۰۰
Poland
Youth League
Warta Poznan U19
۰
۰
KS Gornik Zabrze U19
Finished
۱۳:۳۰
Czech Republic
1. Liga U19
Ceske Budejovice U19
۱
۰
Dukla Praha U19
Finished
۱۳:۳۰
Slavia Prague U19
۰
۲
Sparta Prague U19
Finished
۱۲:۳۰
Australia
NPL Queensland Women
Peninsula Power (W)
۰
۳
Eastern Suburbs (W)
Finished
۱۴:۰۰
Montenegro
2. CFL
Fk Iskra Danilovgrad
۱
۲
FK Podgorica
Finished
۱۷:۳۰
Australia
NPL New South Wales Women
Illawarra Stingrays (W)
۰
۰
Gladesville Ravens (W)
Finished
۱۳:۳۰
Nigeria
NPFL
Doma United FC
۱
۱
Remo Stars
Finished
۱۸:۳۰
Israel
State Cup U19
Hapoel Raanana U19
۰
۳
Ashdod U19
Finished
۱۸:۳۰
Burkina Faso
Premier League
AS Sonabel Ouagadougou
۱
۱
US Forces Armees
Finished
۱۹:۳۰
Finland
Suomen Cup
JS Hercules
۰
۴
OLS
Finished
۱۹:۳۰
VG-62
۱
۳
FC Jazz Pori
Finished
۱۹:۰۰
Tampere United
۰
۱
Inter Turku II
Finished
۱۹:۳۰
Netherlands
KNVB Beker Cup Women
Excelsior (W)
۰
۵
Fortuna Sittard (W)
Finished
۲۱:۰۰
Ireland
Munster Senior League
Ringmahon Rangers
۰
۰
Midleton FC
Finished
۲۱:۰۰
Hungary
NB I Women
Haladas Viktoria (W)
۲
۳
Szent Mihaly SE (W)
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Hessen
Adler Weidenhausen
۰
۰
RW Walldorf
Finished
۲۱:۰۰
Slovakia
U19 Liga
FC Petrzalka U19
۰
۱
AS Trencin U19
Finished
۱۵:۳۰
Portugal
U19 League
CD Tondela U19
۱
۱
Santa Clara U19
Finished
۱۳:۳۰
Greece
U19 Super League 2
Kallithea U19
-
-
Ionikos U19
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Maranhense
Sampaio Correa-MA
۳
۳
Maranhao MA
Finished
۰۲:۰۰
India
R League A Division
Champion Maker Club Ajmer
۰
۸
Brothers United FC
Finished
۱۳:۳۰
Cyprus
Cyprus Women Cup
Aris Limassol (W)
۲
۱
Lefkothea Latsion (W)
Finished
۱۷:۰۰
United Arab Emirates
UAE U21 Pro League
Khor Fakkan U21
۰
۰
Al Jazira U21
Finished
۱۷:۳۰
Al Bataeh U21
۰
۰
Ajman Club U21
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 12
UD Ibarra
۱
۱
Arucas CF
Finished
۱۹:۳۰
Union Sur Yaiza
۵
۰
UD Tamaraceite
Finished
۲۰:۳۰
Lanzarote
۰
۰
Las Palmas B
inprogress
۲۲:۳۰
Argentina
Primera Nacional Reserves
Deportivo Merlo Reserves
-
-
Villa San Carlos Reserves
Finished
۲۰:۳۰
England
Premier League U18
Reading U18
۱
۴
Chelsea U18
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga Niederrhein
Kleve
۰
۲
Sonsbeck
Finished
۲۱:۰۰
Russia
FNL 2, Division A Gold
Metallurg Lipetsk
۰
۲
FC Krasnodar II
Finished
۱۸:۳۰
Iran
Pro League
Sepahan
۱
۰
Zob Ahan
Finished
۱۶:۳۰
Romania
Romanian Cup U19
CS Dinamo Bucuresti U19
۲
۱
FC Ceahlaul Piatra Neamt U19
Finished
۱۲:۳۰
Armenia
1. Division
Gandzasar Kapan
۲
۰
Syunik
Finished
۱۵:۳۰
Israel
Liga Bet North
Ironi Bnei Kabul
۴
۴
Maccabi Ahva Shaab
Finished
۱۴:۳۰
India
Delhi Senior Division
Hindustan FC
۳
۰
Uttarakhand
Finished
۱۳:۳۰
Kazakhstan
2. Division
SD Family U21
۱
۰
Irtysch Pavlodar
Finished
۱۳:۰۰
Mongolia
Premier League
Khangarid Klub
۳
۱
FC Selenge Press Falcons
Finished
۱۱:۴۵
Khoromkhon Klub
۴
۱
Khovd
Finished
۱۴:۴۵
Northern Ireland
NIFL Reserves League
Newry City Reserves
۰
۱
Crusaders Reserves
inprogress
۲۲:۱۵
Loughgall Reserves
۰
۰
Glenavon Reserves
inprogress
۲۲:۱۵